Apostille i legalizacja dokumentów

Polskie dokumenty urzędowe, które mogą być przydatne w nawiązywaniu współpracy z zagranicznymi kontrahentami, podejmowaniu nauki i pracy za granicą wymagają legalizacji lub uzyskania Apostille na dokumencie.

Różne dokumenty i akty prawne wymagają legalizacji w innych instytucjach, co często sprawia kłopoty organizacyjne naszym klientom. Nasze doświadczenie pozwala na przeprowadzenie tego procesu w sposób bardzo szybki, tak aby umożliwić klientom sprawne załatwienie sprawy.

W jakich instytucjach legalizujemy dokumenty : ✔ MSZ ✔ Sąd Okręgowy ✔ NAWA ✔ Ambasady ✔ Ministerstwo Sprawiedliwości ✔ Kuratoria Oświaty ✔ Krajowa Izba Gospodarcza ✔ i inne.

Apostille czy legalizacja dokumentu?

Apostille –  60 PLN

Dokumenty poświadczone klauzulą można przedłożyć organom państw będących stroną Konwencji Haskiej. Sprawdź listę Państwa, które są stroną Konwencji Haskiej.

Legalizacja zwykła – 26 zł

Pozyskiwana na dokumentach skierowanych do krajów,  które nie honorują Apostille i wymagają potwierdzenia  dokumentu przez odpowiednią Ambasadę.

Opłata za pośrednictwo

Koszt naszego pośrednictwa wynosi 114 pln /185 pln + opłaty urzędowe i jest liczony w zależności od ilości instytucji, do których musimy się udać w kwestii załatwienia niezbędnych czynności

114 zł – Tryb standard

3-4 dni robocze

185 zł – Tryb ekspresowy

1 dzień roboczy

Wyślij zgłoszenie