Targi i Eventy

Jednym z elementów odkrywania i zdobywania nowych rynków jest organizacja targów na Bliskim Wschodzie. Wiele firm polskich i europejskich doceniło tamtejsze rejony, a targi w ZEA stały się dla nich okazją do promocji w światowym formacie. Zjednoczone Emiraty Arabskie kuszą licznymi możliwościami, dlatego targi w Dubaju organizowane są przez firmy z różnych branż i sektorów.

Targi w ZEA

Zastanawiasz się jak wykorzystać potencjał arabskiego rynku dla swojej działalności? Jeżeli posiadasz Dubai Visa i jesteś gotowy wyruszyć na Bliski Wschód w poszukiwaniu nowych klientów, pomożemy Ci w tym!

Naszym klientom oferujemy organizację targów i konferencji biznesowych na najwyższym poziomie. Oferta skierowana jest m.in. do firm, które chcą wypromować swoją markę czy zdobyć nowych partnerów biznesowych na Bliskim Wschodzie.

Organizacja targów w ZEA, dlaczego warto?

Konferencje, eventy oraz targi w Dubaju są dobrą okazją do poszerzenia swoich biznesowych możliwości. Znajomość funkcjonowania rynku to absolutna podstawa do prowadzenia innowacyjnych firm. Dzięki naszej pomocy klient ma okazję do uczestnictwa i organizacji różnego rodzaju spotkań, które zaspokoją oczekiwania najbardziej wymagających.

Na konferencji klient ma okazję do zaprezentowania swoich produktów dla dużego grona odbiorców. Targi w ZEA to także doskonała okazja do nawiązania kontaktów z przyszłymi kontrahentami. Nic tak nie buduje świadomości marki, jak osobisty kontakt, rozmowa i dobrze wyglądające stoisko wystawiennicze. Naszym zadaniem jest podkreślenie walorów zarówno produktów jak i samej firmy, tak aby zostały one pozytywnie odebrane na rynku arabskim.

Zapewniamy profesjonalną organizację targów w ZEA oraz obsługę  zgodną z wyznaczonymi, w tych krajach standardami. Przybliżamy naszym klientom jakie są zwyczaje biznesowe w krajach arabskich, a nawet arabski savoir vivre. Te wszystkie czynniki mają znaczenie dla powodzenia biznesowych negocjacji oraz przebiegu targów w ZEA.