Legalizacja dokumentów i Apostille | MSZ | Ambasady | NAWA | KIG

Legalizacja dokumentów i Apostille.

Legalizujemy dokumenty do wszystkich krajów na świecie, m.in. do Dubaju, Arabii Saudyjskiej, Bahrajnu, Egiptu, Iraku, Iranu, Izraela z Palestyną, Jemenu, Jordanii, Kataru, Kuwejtu, Libanu, Omanu.

Polskie dokumenty urzędowe, które mogą być przydatne w nawiązywaniu współpracy z zagranicznymi kontrahentami, podejmowaniu nauki i pracy za granicą wymagają legalizacji i potwierdzenia dokumentu przez odpowiednią Ambasadę.

Różne dokumenty i akty prawne wymagają legalizacji w innych instytucjach, co często sprawia kłopoty organizacyjne naszym klientom. Nasze doświadczenie pozwala na przeprowadzenie tego procesu w sposób bardzo szybki, tak aby umożliwić klientom sprawne załatwienie sprawy.

Zadzwoń  +48 881 580 657    lub napisz info@polandemirates.com

legalizacja dokumentow handlowych
legalizacja dokumentow prywatnych
Tłumaczenia dokumentów

Legalizacja dokumentów handlowych.

Legalizacja dokumentów potwierdza prowadzenie działalności gospodarczej przez polską firmę oraz autentyczność wystawionych dokumentów. Najczęściej legalizowane dokumenty to: faktury, umowa, pełnomocnictwa, certyfikaty, świadectwa, KRS...

 

Legalizacja dokumentów prywatnych.

Dokumenty, które podlegają legalizacji lub apostille: wszystkie dokumenty urzędowe (np. akt urodzenia, akt ślubu, zgonu itd.), Akty i odpisy notarialne, paszporty, dowody osobiste, dyplomy i inne…

 

 

Tłumaczenia dokumentów.

Często dokonując legalizacji dokumentu wymagane jest jego tłumaczenie przysięgłe. Zajmujemy się tłumaczeniem dokumentów na wszystkie języki, m.in. na język angielski, arabski, niemiecki, rosyjski, ukraiński, chiński, francuski itd. Koszt tłumaczenia uzależniony jest od liczby znaków rozliczeniowych.

Ambasady

Usługa Pośrednictwa

balon

89 zł

Tryb ekonomiczny
10 - 14 dni

2 dokumenty. Każdy kolejny dokument + 20 zł

 

+ opłaty urzędowe

 

samolotS

114 zł

Tryb standard
4 - 5 dni

2 dokumenty. Każdy kolejny dokument + 30 zł

 

+ opłaty urzędowe

 

  

 

 

 

rakieta

249 zł

Tryb ekspres
1 dzień

Liczony od dokumentu

 

+ opłaty urzędowe

 

WYŚLIJ ZAPYTANIE