Wizy do Dubaju

Wizy do Dubaju | Dubai Visa

Rodzaj wizy wymaganej dla podróżujących do Zjednoczonych Emiratów Arabskich zależy przede wszystkim od narodowości podróżującego, celu i długości wizyty.

od 890 PLN |  from 890 PLN

Informacje na temat wizy do Dubaju

 

Przed zaplanowaniem wyjazdu do Zjednoczonych Emiratów Arabskich należy sprawdzić wymogi odnośnie posiadania obowiązkowych dokumentów takich jak wiza czy paszport.

Polacy przed podróżą do krajów arabskich powinni zadbać o aktualne dokumenty. Wizę ważną przez 90 dni od momentu wjazdu na teren ZEA, możesz otrzymać na podstawie zwykłego (ważnego przez co najmniej kolejne sześć miesięcy) paszportu.  Obecnie obywatele 48 krajów, poza obywatelami krajów GCC, mogą otrzymać wizę na okres 90 dni, na granicy.

Rozumiemy, że proces ubiegania się o niezbędne dokumenty, takie jak wiza może być najtrudniejszym elementem planowania podróży do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Zwłaszcza, jeżeli jest to wyjazd służbowy, którego celem będą negocjacje w krajach arabskich warto wcześniej przygotować całą niezbędną dokumentację. Pozwoli to Tobie oraz oddelegowanym pracownikom skupić się na merytorycznej części spotkania, bez tracenia czasu i energii na załatwianie Dubai Visa.

Odkrywaj uroki Dubaju i wykorzystuj potencjały arabskiego rynku dla rozwoju swojej firmy. Skorzystaj z naszego pośrednictwa w zakresie wnioskowania o najważniejszy dokument wymagany w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, czyli o wizę. Pomożemy Ci uzyskać Dubai Visa w atrakcyjnej cenie, a cały proces wnioskowania uprościmy do minimum.

Wiza lub inaczej Dubai Visa oferowana przez naszą firmę w cenie 569 zł to wiza jednokrotnego wjazdu na teren Emiratów Arabskich. Wiza uprawnia do jednorazowego wjazdu na teren ZEA.

Obecnie wniosek o wizę możesz złożyć za pomocą strony internetowej wysyłając skany wymaganych dokumentów na adres: info@PolandEmirates.com